Škoda Octavia

Škoda Octavia třetí generace se posouvá do střední třídy. Pyšní se líbivým designem, novými motory a výbavou, která dosud nebyla u žádného z vozů ŠKODA.

ŠKODA Octavia RS Challenge

ŠKODA Octavia RS Challenge

Zdá se vám nová Octavia RS málo agresivní? Zdá se vám málo atraktivní? Nebo jen chcete mít jinou Octavii RS nežli ostatní? Pak tu pro vás je připravena novinka.

Mimořádně atraktivní bude od listopadu výbavový paket . ŠKODA Octavia RS Challenge. Sportovní vzhled podtrhují atraktivní prvky exteriéru: K modelu Octavia RS nabízený paket ‚Black Package’ zahrnuje černě lakovaná zpětná zrcátka a mřížku chladiče; u verze Combi je navíc černě lakovaný střešní nosič. Sportovní vzhled zvýrazňují černá 18palcová hliníková kola ‚Gemini‘. Octavia RS Challenge je sériově vybavena volbou jízdního profilu ‚Performance Mode Selection’, pomocí níž si řidič může stiskem tlačítka zvolit nastavení několika parametrů. Komfort zvyšuje multifukční volant s tlačítky pro ovládání audiosoustavy a telefonu. V nabídce je navíc kožený paket pro volant, hlavici řadicí páky a madlo ruční brzdy, kůže je prošita červeným stehem. Na barevném displeji ‚Maxi DOT‘ jsou nyní také digitální stopky. Atraktivním detailem je nástupní lista s označením modelu Challenge.

Klikni ZDE a sdílej tento článek na Facebooku

Diskuze

Pokud se Vám nezobrazuje diskuze, máte pravděpodobně aktivní blokování reklam AdBlock nebo podobný systém.