Škoda Octavia

Škoda Octavia třetí generace se posouvá do střední třídy. Pyšní se líbivým designem, novými motory a výbavou, která dosud nebyla u žádného z vozů ŠKODA.

ŠKODA Octavia Laurin & Klement

Skoda_Octavia_III_Laurin_a_Klement_2014ŠKODA Octavia Laurin & Klement: Vrcholná verze se představí na autosalonu v Ženevě

Výbava exkluzivní verze mimo jiné zahrnuje 18″ kola z lehké slitiny, bi-xenonové světlomety s LED světly pro denní svícení a sdružené zadní svítilny s LED technikou. V interiéru zaujmou sedadla z kůže a Alcantary v exkluzivním hnědém provedení, dekorační lišty ve specifickém designu, Sound System CANTON nebo kůží obšitý čtyřramenný multifunkční volant.

Nová Octavia L&K nabízí výběr ze tří výkonných agregátů: benzinového 1,8 TSI/132 kW a dvou vznětových 2,0 TDI/110 kW a 2,0 TDI/135 kW. Motory 1,8 TSI/132 kW a 2,0 TDI/110 kW jsou volitelně k dispozici s manuální převodovkou nebo automatickou převodovkou DSG. Zájemci o pohon všech kol mají na výběr mezi motorem 1,8 TSI s šestistupňovým ústrojím DSG a agregátem 2,0 TDI/110 kW s manuální převodovkou o shodném počtu stupňů. Ve druhé polovině roku 2014 bude uvedena i vrcholná motorizace 2,0 TDI/135 kW v kombinaci se šestistupňovou převodovkou DSG a pohonem všech kol.

Klikni ZDE a sdílej tento článek na Facebooku

Diskuze

Pokud se Vám nezobrazuje diskuze, máte pravděpodobně aktivní blokování reklam AdBlock nebo podobný systém.